Stowarzyszenie "Dla Naszych Dzieci"                       pomóż jak potrafisz...                             

 

Gala "Wyróżnienia Białej Wstążki"

środa, 16, grudzień 2015 Katarzyna Tatar

Gala Nagrody Białej Wstążki 1

W dniu 8 grudnia odbyła się gala "Wyróżnienia Białej Wstążki". Laureatem  VI edycji konkursu w kategorii wymiar sprawiedliwości został komornik Robert Damski- honorowy członek Stowarzyszenia "Dla Naszych Dzieci", za walkę z przemocą ekonomiczną wobec kobiet, szczególnie w sprawach związanych z alimentami. Skromny, zawsze uczynny, potrafi znaleźć czas i możliwości do działania. O swojej działalności mówi – działam, bo lubię. Widzi efekty swojej pracy i chciałby zrobić jeszcze więcej.

 

Gala Nagrody Białej Wstążki 2


"Pan Robert wielokrotnie pomógł mi w rozwiązaniu problemów z zakresu prawa i postępowania komorniczego. Zawsze odpowiada na moje wszystkie pytania, służy radą. Wykazał niezwykłą empatię, wyrozumiałość i cierpliwość. Dzięki Jego zaangażowaniu sprawa alimentów na moją córkę w końcu nie stoi w miejscu. Dzięki Panu Robertowi odzyskałam wiarę w instytucję komornika" - tak napisała jedna z kilkunastu pań zgłaszających Roberta Damskiego do wyróżnienia.

 My serdecznie gratulujemy jeszcze raz i cieszymy się niezmiernie, że mężczyzna o tak ogromniej wrażliwości i wielkim sercu jest członkiem honorowym naszego Stowarzyszenia.

 

 Gala Nagrody Białej Wstążki 3

Podczas gali swoimi podpisami do akcji ALIMENTY TO NIE PREZENTY wsparli nas Pani Jolanta Kwaśniewska, Pani Urszula Nowakowska, Pan Roman Romanowski, laureaci "Wyróżnienia Białej Wstążki" oraz obecni goście.

Gala Nagrody Białej Wstążki 4Gala Nagrody Białej Wstążki 5Gala Nagród Białej Wstążki 5

 

 

 

 

 

Współpraca