Stowarzyszenie "Dla Naszych Dzieci"                       pomóż jak potrafisz...                             

 

Ty też możesz nam pomóc! Przekaż 1% swojego podatku

czwartek, 15, marzec 2018 Super User

Osobiście zachęcamy Was do przekazania 1% podatku na działalność Stowarzyszenia "Dla Naszych Dzieci"  - to bardzo proste!

Kliknij i obejrzyj - przekaż 1% swojego podatku! 

Wypełniając zeznanie podatkowe PIT za 2017 r. wpisz numer KRS 0000 332 814 w rubrykę "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) a w rubrykę "Cel szczegółowy 1%" adnotację "Dla Naszych Dzieci"

Działamy dopiero od trzech lat. Dzięki determinacji i zaangażowaniu udało nam się nagłośnić problem niealimentacji oraz pokazać skalę tego zjawiska w Polsce. Rządzący dostrzegli samodzielnych rodziców i bariery jakie napotykają w codziennym życiu - ale to dopiero początek naszych starań! Przed nami jeszcze ogrom pracy!

Stowarzyszenie "Dla Naszych Dzieci" tworzymy MY, samodzielni rodzice. I nie ma co ukrywać - bez środków finansowych za wiele nie jesteśmy w stanie zrobić. Przecież wiemy, że wszystko kosztuje. Twój 1% pomoże nam zrealizować projekty związane z promowaniem odpowiedzialnego rodzicielstwa oraz podjąć działania zmierzające do poprawy sytuacji naszych dzieci.

O wszystkich naszych działaniach możesz dowiedzieć się z naszej strony www oraz profilu na Facebooku. 

 

Współpraca