Stowarzyszenie "Dla Naszych Dzieci"                       pomóż jak potrafisz...                             

 

Alimenty - płacę, bo dbam! Płacę, bo kocham!

czwartek, 09, marzec 2017

W dniu 8 marca 2017 r. Stowarzyszenie „Dla Naszych Dzieci” zorganizowało wspólnie z Izbą Komorniczą w Łodzi  bieg towarzyszący przeciwko przemocy ekonomicznej, jaką jest niepłacenie alimentów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z biegu:

GALERIA ZDJĘĆ

foto by anka foto

Wydarzenie odbyło się pod hasłem "Alimenty - płacę, bo dbam. Płacę, bo kocham". Głównym organizatorem była Zabiegana Łódź.
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za udział. To była bardzo udana impreza. Mamy nadzieję, że uda się niebawem ją powtórzyć.
Dziękujemy organizatorom za podjęcie... tego "wstydliwego" tematu oraz Izbie Komorniczej w Łodzi, która zawsze wspiera nasze działania związane z nagłośnieniem problemów dotyczącego alimentów, za wsparcie biegu.
Wczoraj wspólnie udowodniliśmy, że słowo ALIMENTY wcale nie jest takie brzydkie. Pokazaliśmy również, że można z dziećmi i najbliższymi aktywnie spędzać czas. Będziemy kontynuowały rozpoczętą wczoraj akcję. W biegu brały udział również przedstawicielki #StrajkKobiet, bo niealimentacja to przemoc! W postulatach #8M znajdują się między innymi: podniesienie progu do FA, zwiększenie ściągalności alimentów, zaostrzenie kar dla sprawców przemocy.

Wyniki biegu


Gorące podziękowania dla:

Zabiegana Łódź

Izba Komornicza w Łodzi

Pixel Technology

Time4s Radosław Sekieta

Crossrunshop - Bieganie 

 

 

Współpraca